شرایط استفاده

صفحه حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی از سایت ایلاسترو و خدمات آن استفاده می‌نمایند، تابع این توافق هستند.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت ایلاسترو با آدرس illustro.ir می‌باشد که در این قرارداد به اختصار میهن وردپرس نامیده می‌شود.

خرید از سایت میهن وردپرس به معنای قبول قوانین و مقررات زیر می‌باشد.

ماده ۱: تعاریف

۱-۱: ایلاسترو (وب‌سایت): وبسایت توسعه وب ایلاسترو با آدرس دامنه illustro.ir که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

۱-۲: مشتری (کاربر): شخص یا شرکتی که در وب‌سایت ایلاسترو خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

۱-۳: محصولات: شامل تمام محصولات و فایل‌های دیجیتال موجود روی سایت ایلاسترو به دامنه illustro.ir که به صورت آنلاین توسط مشتری خریداری می‌شود.

۱-۴: لایسنس (مجوز): مجوز استفاده از محصولات که با خرید کاربر از وب‌سایت، در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و اجازه استفاده از محصول خریداری شده را به کاربر خواهد داد.

۱-۵: قوانین جمهوری اسلامی ایران: قوانین و مقرراتی که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده.

۱-۶: بخش پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی ایلاسترو که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵:۳۰ (در ایام کاری غیر تعطیل) پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

ماده ۲: موضوع فعالیت سایت

۲-۱: سایت ایلاسترو در زمینه سیستم مدیریت محتوای وردپرس، آموزش کسب درآمد از اینترنت و بازاریابی آنلاین فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

ماده ۳: حساب کاربری و حریم خصوصی

۳-۱: عضویت در وب‌سایت ایلاسترو کاملا رایگان است و ثبت‌نام در وب‌سایت یا هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت مستلزم مطالعه کامل قوانین و مقررات این صفحه خواهد بود.

۳-۲: هر شخص با استفاده از اطلاعات و هویت شخصی خود در وب‌سایت ایلاسترو ثبت‌نام خواهد کرد. ایلاسترو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ارائه اطلاعات اشتباه موقع ثبت‌نام نخواهد داشت.

۳-۳: در صورتی که شخص با اطلاعات جعلی در سایت ثبت‌نام کند با ارائه مدارک شناسایی و اطلاعات کارتی که با آن پرداخت انجام شده، می‌تواند درخواست اصلاح مشخصات کاربری نماید.

۳-۴: تمام اطلاعات کاربران نزد ایلاسترو محفوظ خواهد ماند. ایلاسترو موظف است اطلاعات را نزد خود محفوظ نگه دارد.

۳-۵: هرگونه فروش و انتشار محصولات ایلاسترو در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی یا به اشتراک گذاری محصول خریداری شده با افراد دیگر خلاف قوانین است. در صورت مشاهده حساب کاربری شخص خاطی مسدود شده و موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

۳-۶: کاربر اجازه نسخه‌برداری یا اشتراک گذاری محصولات خریداری شده از روش‌های آنلاین و آفلاین به‌صورت مستقیم یا با واسطه نخواهد داشت. در صورت مشاهده، حساب کاربری خاطی مسدود و موضوع از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

۳-۷: کاربر در قبال اطلاعات حساب کاربری خود نظیر ایمیل، نام کاربری و رمز عبور خود کاملا مسئول است و در صورت ارائه اطلاعات به شخص دیگر و استفاده غیرمجاز از پنل کاربری، ایلاسترو هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

ماده ۴: مالکیت فکری و محتوایی

۴-۱: هرگونه نسخه‌برداری، استفاده یا بازآفرینی از طرح، مطالب، محتوای سایت، تصاویر، لوگو سایت ایلاسترو خلاف قوانین مالکیت فکری است و در صورت مشاهده، موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

۴-۲: ایلاسترو تمام تلاش خود را برای بهبود و بروزرسانی صفحات و محتوای سایت انجام خواهد داد و می‌تواند به‌صورت آزادانه نسبت به تغییر، ارائه تخفیف یا از دسترس خارج کردن محتوا، محصولات و صفحات سایت اقدام کند. این اقدام حقی برای اعتراض به کاربر نمی‌دهد.

ماده ۵: مجوز استفاده از محصولات

۵-۱: هر آموزش یا سایت آماده، مخصوص به یک نفر میباشد.

۵-۲: ارائه آموزش ها و فایل های خریداری شده از سایت ایلاسترو به هر فرد دیگری غیر از خریدار اصلی غیر مجاز است.

۵-۳: امکان استفاده از یک آموزش یا سایت آماده برای چند نفر به صورت همزمان وجود ندارد.

۵-۴: محدودیتی برای نصب سایت های آماده روی سیستم محلی localhost نیست و می‌توانید محصولات را به‌صورت بی‌نهایت روی لوکال هاست اجرا کنید.

ماده ۶: پشتیبانی محصولات

۶-۱: پشتیبانی تمام محصولات از طریق سیستم پشتیبانی اختصاصی موجود در پنل کاربری مشتریان انجام خواهد شد.

۶-۲: تیم پشتیبانی ایلاسترو پاسخگوی سوالات و مشکلات شما درباره محصولات خریداری شده می‌باشد.

۶-۳: به ازاء هر سایت آماده خریداری شده، پشتیبانی یک وب‌سایت انجام خواهد شد.

۶-۴: سایت آماده خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و قالب های استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. ایلاسترو مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

۶-۵: ایلاسترو موظف است مشکلات عدم سازگاری سایت های آماده ارائه شده را با آخرین نسخه وردپرس برطرف کرده و محصول قابل اجرا روی وردپرس خام باشد.

۶-۶: مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان ایلاسترو قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد.

۶-۷: کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم یا سرویس‌های هاست ناسازگار با وردپرس استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت با ذکر دقیق دلیل، از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست یا ارسال درخواست تغییر ساختار هاست به سرویس دهنده خود اقدام نماید.

۶-۸: محصولات ایلاسترو بصورت فایل‌های دیجیتالی به کاربر ارائه می‌شود. بدیهی است محصولات دیجیتال، ممکن است در آینده با نسخه‌های جدید وردپرس تداخل داشته باشند یا به دلیل وجود مشکلات از سایت حذف شوند.

۶-۹: محصولات و آموزش های خریداری شده توسط کاربر مادام العمر بوده و تا زمان فعالیت این وبسایت کاربر میتواند از محصولات خریداری شده استفاده نماید.

۶-۱۰: طول پشتیبانی و دریافت آپدیت سایت های آماده یک سال بوده و بعد از گذشت ۱ سال، کاربر با تمدید خرید می‌تواند مجددا از آپدیت و پشتیبانی محصول استفاده کند.

۶-۱۱: به دلیل کمبود منابع لوکال هاست و همچنین عدم دسترسی پشتیبان به سیستم لوکال هاست مشتری، امکان پشتیبانی محصولات روی لوکال هاست وجود ندارد. در صورت نیاز به بررسی مشکل قالب یا افزونه، مشتری می‌بایست محصول را روی هاست نصب کرده و اطلاعات را ارسال نماید.

ماده ۷: گارانتی بازگشت وجه

۷-۱: گارانتی بازگشت وجه تا ۷ روز پس از خرید محصول طبق شرایط و بندهای این ماده برقرار می‌باشد و پس از گذشت این مدت‌زمان، طبق قوانین تجارت الکترونیک امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۷-۲: در صورتی که سایت آماده خریداری شده با توضیحات صفحه محصول و امکانات ذکر شده در معرفی محصول مطابق نداشته باشد، مشتری می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه استفاده کند.

۷-۳: مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده نماید. فایل ارائه شده دقیقا مطابق با پیش‌نمایش محصول خواهد بود و عدم وجود امکانات مد نظر مشتری که در توضیحات محصول ذکر نشده باشند، شامل بازگشت وجه نخواهد بود.

۷-۴: دوره‌های آموزشی سایت گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه دارند. یعنی در صورتی که کاربر از محتوای دوره راضی نبود، می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه استفاده کند.

۷-۴-۱: برای استفاده از گارانتی بازگشت وجه دوره‌های آموزشی، کاربر نباید بیش از ۲۰ درصد از یک فصل را مشاهده کرده باشد. (گزارش مشاهده جلسات دوره از طریق پنل کاربری سایت قابل رهگیری هست.)

۷-۴-۲: مهلت استفاده از گارانتی بازگشت وجه دوره، ۷ روز می‌باشد.

ماده ۸: فورس ماژور

۸-۱: از آنجایی که فایل‌های وبسایت ایلاسترو بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

ماده ۹: تغییرات توافقنامه

۹-۱: ایلاسترو حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

۹-۲: تاریخ آخرین تغییرات این قرارداد روز 20 فروردین 1403 ساعت 06:02 می‌باشد.